Експорт для захисту. Українські прилади для потреб НАТО - В рамках інформаційної кампанії «Сильніші разом!», Європейська Правда опублікувала статтю про наше підприємство. Інтерв’ю дають генеральний директор Ростислав Смук та генеральний конструктор Юрій Сторонський.
Замість застарілого російського приладу – український - Газета «Народна армія» висвітлює питання оснащення вітчизняного війська сучасними засобами радіаційного контролю. Інтерв’ю дає генеральний конструктор нашого підприємства, кандидат технічних наук, Юрій Сторонський.
З дозиметром по життю - Львівська газета «Ратуша» взяла інтерв’ю в працівників нашого підприємства. Про те, як захиститися від радіації в повсякденному житті, і де може ховатись загроза – читайте у статті «З дозиметром по життю».
Радіація в гаманці - На «Українській правді» опублікована цікава стаття про те, як радіація може потрапити до гаманця кожної людини. Дізнайтесь більше про те, як уникнути зустрічі з радіацією в повсякденному житті та вберегти своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.
Відеорепортаж про продукцію ТМ «ЕКОТЕСТ» - Запрошуємо Вас переглянути відеорепортаж про продукцію ТМ «ЕКОТЕСТ», створений Інформаційною групою Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України у м.Львів.
Стаття про нас в газеті «Народна Армія» - В газеті «Народна Армія», яка є центральним друкованим органом Міністерства оборони України, від 28 січня 2011 року у рубриці «Вітчизняний виробник» надруковано статтю про нас під назвою «Львів'яни «штурмують» Абу-Дабі».
Багатоступеневий радіаційний контроль - Пропонуємо до Вашої уваги статтю «Багатоступеневий радіаційний контроль як важливий фактор захисту населення і територій», яка увійшла до збірника матеріалів ХІІ Міжнародної науково-методичної конференції «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика».