Компанія

Науково-виробниче приватне підприємство «Спаринг-Віст Центр» – відомий в Україні та світі розробник та виробник приладів і систем радіаційного контролю торгової марки «ЕКОТЕСТ».


Колектив з понад 200 висококваліфікованих фахівців у галузі радіотехніки з багатолітнім досвідом

Вже майже три десятиліття наша команда досвідчених фахівців допомагає людям вберегтись від радіації.

Понад 30 засобів і систем радіаційного контролю

Ми пропонуємо цілий спектр засобів для вирішення різноманітних задач з радіаційного контролю – від персональних та портативних дозиметрів і радіометрів, до стаціонарних систем, більшість з яких пройшли сертифікацію та внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України та інших країн світу.

Експорт продукції у більш, ніж 70 країн світу, понад 20 дилерів за кордоном

Продукція ТМ «ЕКОТЕСТ» експортується у більш, ніж 70 країн світу (СНД, Європи, Азії, Африки, Північної та Латинської Америк). На сьогодні підприємство «Спаринг-Віст Центр» має понад 20 дилерів за кордоном. Дилерська мережа представлена в таких країнах як Республіка Корея, США, Болгарія, Великобританія, Австралія, Аргентина, Бразилія, Греція, Італія, Єгипет, Казахстан, Німеччина, Канада, Туреччина, Сербія, Японія.

Програми міжнародної технічної допомоги

Наше підприємство має досвід участі в програмах міжнародної технічної допомоги, в тому числі в програмі оснащення Другої Лінії Оборони. За цими програмами з 2002 року продукція ТМ «ЕКОТЕСТ» поставлялась для Прикордонної служби України, Внутрішніх військ, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Прикордонної служби Республіки Казахстан та Прикордонної служби Республіки Узбекистан. Під час виконання цих програм підприємство набуло досвід у співпраці з міжнародними відділами відповідних служб.

Ми виконуємо замовлення багатьох міністерств та відомств

Серед замовників продукції ТМ «ЕКОТЕСТ» є: Міністерство оборони України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Прикордонна служба України, Міністерство екології та природних ресурсів України, Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство охорони здоров’я України, Державна служба охорони, Прикордонна служба Республіки Казахстан та Прикордонна служба Республіки Узбекистан.

Сертифікат відповідності стандарту ISO 9001-2015

З 2006 року підприємство «Спаринг-Віст Центр» працює в умовах впровадженої та сертифікованої системи управління якістю, про що свідчить сертифікат відповідності стандарту ISO 9001-2015, виданий Міжнародним товариством «BUREAU VERITAS». Система управління якістю, яка функціонує на підприємстві, є гарантією стабільної якості продукції, включно з процесами розробки приладів, їх виготовлення, постачання замовнику, а також гарантійного (2 роки) та післягарантійного обслуговування.

Постійне вдосконалення та інновації

Ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію та розширюємо її функціональні можливості відповідно до потреб ринку, застосовуючи новітні технології, сучасні комплектуючі та матеріали. Виготовлення якісної продукції, професійне адміністрування, підприємливість та формування командного духу є основними умовами довготривалого лідерства на ринку продукції ТМ «ЕКОТЕСТ».

Готові прийняти будь-який виклик!

Ми віримо в те, що довгострокове партнерство є найбільш ефективним інструментом для комплексного вирішення багатьох проблем з радіаційного контролю. Ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам індивідуальний підхід та спільно знайти саме те рішення, яке якнайкраще відповідатиме їхнім потребам.