Повідомлення про діяльність компанії

22.03.2022

Більше трьох тижнів народ України бореться з агресором, який атакує мирне населення та руйнує міста.

Через бомбардування мирного населення дуже багато людей страждає від гуманітарної кризи (критичний брак харчів, води та необхідних медикаментів). Якщо ви або ваші колеги хотіли б допомогти гуманітарною допомогою, пишіть нам. Адже чимало працівників компанії задіяні до волонтерської діяльності.

Наша компанія продовжує роботу по виконанню стратегічних завдань для потреб України. Також команда ЕКОТЕСТ співпрацює з Львівською державною адміністрацією для надання допомоги внутрішньо переміщеним особам у Львівській області.

Чимало процесів ускладнені у зв‘язку з воєнними діями, але ми щоденно шукаємо шляхи вирішення для налагодження нових процесів. Якщо ви можете допомогти нашій компанії з пошуком надійних постачальників або поділитися досвідом швидкого запуску часткового виробництва, будь ласка, пишіть нам в повідомлення. Будемо щиро вдячні.

У зв’язку з військовою ситуацію, логістика є дуже критичним елементом в Україні. Але ми продовжуємо шукати шляхи для відправки готових закордонних замовлень. Маємо перший малий успіх, але про це згодом. Маємо надію, що вже найближчим часом зможемо відлагодити процес.

Ми знаємо про вашу підтримку і дуже високо це цінуємо! Уклінно дякуємо Вам!

Ми з України! Ми стоїмо і будемо стояти стіною за свою незалежність та демократичні цінності світу!

З повагою,

команда ЕКОТЕСТ

Попередня новина Наступна новина