Навчання Україна-НАТО «UKRAINE-2015»

08.10.2015

21-25 вересня 2015 р. на Львівщині (Яворівський полігон) відбулися  спільні навчання Україна-НАТО з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій “UKRAINE-2015″.

Організаторами навчань є Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Євроатлантичний координаційний центр з реагування на надзвичайні ситуації (ЄАКЦРНС).

Навчання “UKRAINE-2015″ відбулися в рамках річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2015 р. Основною метою проведення навчань є поглиблення практичного співробітництва між ДСНС України та відповідними службами країн-членів і партнерів НАТО, а також відпрацювання порядку взаємодії під час запобігання та реагування на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру.

Президент України Петро Порошенко та Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг урочисто відкрили у Львівській області навчання “Україна – НАТО” з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій “UKRAINE-2015″.

В день відкриття спільних навчань продукція ТМ “ЕКОТЕСТ” виробництва підприємства «Спаринг-Віст Центр» була представлена для демонстрації  у складі засобів оснащення для Мобільного Рятувального Центру ДСНСУ.

 

02 03 04 05

Попередня новина Наступна новина