Cилові структури

Натисніть, щоб прочитати більше

Cилові структури

Продукція ТМ ЕКОТЕСТ використовується всіма без винятку силовими структурами для ефективного виконання ними професійних обов’язків.

Армія, МВС, служби безпеки та охорони – ось неповний перелік замовників, які обирають ТМ ЕКОТЕСТ для вирішення різноманітних задач з радіаційного контролю. Оперативність та достовірність вимірювань, висока якість виконання та простота у користуванні роблять прилади ЕКОТЕСТ кращими на ринку.

Вже багато років поспіль прилади ТМ ЕКОТЕСТ стоять на озброєнні української армії та постачаються для силових відомств інших країн світу. Нашими приладами були оснащені військові окремого українського 19-го батальйону РХБ-захисту ЗС України, котрий виконував миротворчу місію в Перській затоці. Військові екологи використовують наші прилади для дослідження військових полігонів та інших об’єктів у рамках міжнародної програми з контролю за нерозповсюдженням зброї масового ураження та всеосяжної заборони ядерних випробувань.

Криміналісти МВС взяли на озброєння засоби ТМ EКOTEСT для особистої радіаційної безпеки, а також для явного і прихованого пошуку джерел радіоактивного випромінення та для подальшої їх ідентифікації.

Працівники служб безпеки використовують у своїй роботі наші прилади для пошуку та ідентифікації радіоактивних матеріалів, радіаційної розвідки та індивідуального захисту.

Продукція ТМ EКOTEСT дозволить службам охорони комплексно підійти до вирішення задач, пов’язаних з радіаційною безпекою, та забезпечить їх ефективне виконання.

Завдяки співпраці з всесвітньовідомою «Bruker Corporation» ми пропонуємо сучасне обладнання для визначення хімічних, біологічних, радіоактивних та вибухонебезпечних речовин. Найсучасніші технології, особливо міцна конструкція приладів та їх модульне виконання забезпечують гнучке та широке застосування їхньої продукції у військовій та цивільній сферах.